Вулик
МЕД, продукти бджільництва
електронна пошта: vulyk.mail@gmail.com
телефон (lifecell): +38(093) 052 73 42
Товари
Свічка 'Бджоли на стільнику'
Свічка "Бджоли на стільнику"
   Вага: 30г Ціна: 14 грн   
Свічка 'Троянда'
Свічка "Троянда"
   Вага: 40г Ціна: 19 грн   
Свічка 'Дзвін'
Свічка "Дзвін"
   Вага: 48г Ціна: 22 грн   
Свічка 'Три квітки'
Свічка "Три квітки"
   Вага: 50г Ціна: 23 грн   
Свічка 'Ялинка'
Свічка "Ялинка"
   Вага: 85г Ціна: 38 грн   
Свічка 'Тюльпани'
Свічка "Тюльпани"
   Вага: 105г Ціна: 47 грн   
Свічка 'Квітка'
Свічка "Квітка"
   Вага: 115г Ціна: 51 грн   
Свічка 'Яблуко'
Свічка "Яблуко"
   Вага: 190г Ціна: 85 грн   
Мед з різнотрав'я (ріпак, акація), 0.5л
Мед травневий (ріпак, акація), 0.5л
Травневий мед відрізняється високим рівнем вмісту біологічно активних речовин, обумовленим великим різноманіттям весняних квітів. Основними медоносами цього періоду є ріпак, нектар з якого відомий здатністю прискорювати регенерацію кісткової тканини та очищати організм від важких металів та радіонуклідів, та акація, що дає мед, який найкраще засвоюється організмом завдяки високому вмісту фруктози та здавна вважається найціннішим серед усіх медів.
   Вага: 700г Ціна: 67 грн   
Мед з різнотрав'я (липа, гречка, соняшник), 0.5л
Мед з різнотрав'я (липа, соняшник), 0.5л
Мед з липи вважається одним із найякісніших сортів меду. Він добре відомий своєю протизапальною, потогінною та жарознижуючою дією, завдяки чому має потужний лікувальний ефект при застудних захворюваннях. Соняшниковий мед відрізняється найвищою ферментативною активністю в порівнянні з іншими сортами. У ньому міститься найбільша кількість глюкози, яка нормалізує роботу серцевого м’яза, зміцнює стінки судин та очищує кров.
   Вага: 700г Ціна: 67 грн   
Мед лісовий (акація, липа, малина), 0.5л
Мед лісовий (акація, липа, малина), 0.5л
Лісовий мед є найбільш екологічно чистим та містить широкий спектр корисних для організму речовин, увібраних із велиеого різноманіття недоторканих лісових трав, таких як малина, іван-чай, ожина, та найбільших медоносів лісу: акації, мед з якої містить збалансований набір вітамінів та мікроелементів, що зберігаються в ньому максимально довго, та липи, яка надає меду антибактеріальних, протизапальних та жарознижувальних властивостей.
   Вага: 700г Ціна: 76 грн   
Забрус, 0.5л
Забрус, 0.5л
Забрус - це кришечки стільників, якими бджоли запечатують зрілий мед. При запечатуванні бджоли використовують речовини, які затримують ріст багатьох видів хвороботворних організмів, та спеціальний фермент лізоцим, що руйнує кліткові оболонки бактерій. Завдяки цьому мед у стільниках може зберігатись десятиліттями, а для людини забрус є надзвичайно корисним при лікуванні захворювань ясен та верхніх дихальних шляхів.
   Вага: 600г Ціна: 75 грн   
    
© Вулик | МЕД, продукти бджільництва     2008 - 2019     Всі права захищені